ההתחייבות שלנו: איפור בטוח עם ביצועים גבוהים שמתאים לכולם.

במשך למעלה מ-100 שנה, אנחנו נחושים ליצור מוצרים עם ביצועים גבוהים ומראות מדהימים. המוצרים במטה שלנו בניו יורק מתוכננים ומיוע דים לעמוד בקצב החיים התובעני ביותר שלכם, הם נולדו לביצועים. במייבלין, אנחנו אובססיביים באותה מידה לגבי פיתוח מוצרים בטוחים עם תקני היעילות והאיכות הגבוהים ביותר. זו ההבטחה של מייבלין שאנו מבטיחים לכם.

 

 

 1. ביצועים גבוהים מתאימים לכולם: מיועד לסגנונות החיים העמוסים ביותר ולסביבות הקשות ביותר

  מוצרי מייבלין נוצרים משלב הרעיון במטה שלנו בניו יורק ולאחר מכן אנו עובדים עם צוות נרחב של מדענים, רופאי עור, טוקסיקולוגים, כימאים ומומחי איפור הממוקמים ב 120 השווקים שלנו ברחבי העולם כדי לגבש את המוצרים ולבדוק אותם בהרחבה. זה מבטיח שאנו מביאים לכם לא רק את המוצרים החדשניים והטרנדיים ביותר, אלא שהם גם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו ביעילות ואיכות. אנו בודקים בקפדנות את המוצרים שלנו באמצעות בדיקות מקיפות במגוון תנאים: - עבור פורמולות שפותחו כדי להיות אלופות העמידות, אנו מבצעים בדיקות מקיפות בסימולציות של טמפרטורות ופעילויות גבוהות - זה כולל אך לא רק מבחני סאונה והליכון. - עבור פורמולות המיועדות לאקלים קיצוני עם טמפרטורות גבוהות יותר ולחות מוגברת, מבוצעות בדיקות מיוחדות באותם אזורים כדי להבטיח שהמוצרים שלנו מתפקדים בתנאים אלה.

 2. מוצרים בטוחים, הוערכו על ידי מומחים ונבדקו בקפדנות

  כל המוצרים של מייבלין חייבים לעבור תהליך הערכה קפדני על ידי מומחים במתקני המחקר החדשניים והמפורסמים בעולם כדי להבטיח עמידה בתקני הבטיחות שלנו. 1. יש לנו ידע מעמיק בחומרי גלם כולל הבנה של איכותם ומקורם הודות לנתונים מדעיים מהטובים שיש. 2. אנו עובדים עם מגוון מומחים כדי להעריך ביסודיות את חומרי הגלם וכדי להבטיח שימוש בטוח שלהם במוצרים מוגמרים. 3. לאחר מכן, אנו מבצעים מגוון בדיקות סבילות למוצרים באמצעות מעבדות ומרכזי מחקר מיוחדים של צד שלישי כדי לאמת את בטיחותם: - המוצרים שלנו שנבדקו לאלרגיה ונבדקו על ידי רופאי עור מוערכים על ידי רופאי עור עצמאיים המשתמשים בבדיקות ייעודיות בפאנל של מתנדבים כדי לבדוק היעדר תגובות אלרגיות בעת השימוש. - רופאי עיניים עצמאיים מבצעים הערכה למוצרי העיניים שלנו כדי להבטיח התאמה בשימוש סביב אזור העיניים. תוכלו גם ללמוד עוד על מה יש במוצרים האהובים עליכם של מייבלין, בקרו בתוך המוצרים שלנו.

 3. לעולם ללא ניסויים בבעלי חיים

  במייבלין אנו דואגים לרווחת בעלי החיים ולא מבצעים ניסויים על בעלי חיים. במקום זאת, אנו מתרגלים דרכים יעילות שחיות אינן מעורבות בהן כדי להבטיח את בטיחות מוצרי הקוסמטיקה שלנו. בחזית השימוש בשיטות בדיקה אלטרנטיביות פורצות דרך - מעבדות מייבלין שלנו מבצעות בדיקות באמצעות עור משוחזר (Episkin של לוריאל), שנוצר עם תאי עור אנושיים כדי לחקות עור אמיתי. כך, אנחנו יכולים לבדוק ביעילות את כל המוצרים שלנו לפני שהם מיושמים על העור שלכם. - Epi-Skin היא לא השיטה היחידה שבה מייבלין משתמשת ללא בעלי חיים - אנחנו גם משתמשים בכלים דיגיטליים, בינה מלאכותית ומודלים של טוקסיקולוגיה. ממשיכים לתמוך בביטול הניסויים בבעלי חיים ברחבי העולם - קבוצת לוריאל עובדת כבר למעלה מעשר שנים יד ביד עם רשויות ומדענים כדי לקבל הכרה בשיטות שאינן מערבות בעלי חיים, ולהחליף את הניסויים בבעלי חיים בכל מקום בעולם, כולל הכשרת מדענים וארגונים מדעיים רבים כיצד להשתמש בעצמם בשיטות שאינן מערבות בעלי חיים.

 4. אנו עוקבים ללא הרף אחר שביעות הרצון שלכם

  ברגע שהמוצר עוזב אותנו ומגיע לתיק האיפור שלכם, אנחנו תמיד ניקח בחשבון את המשוב שלכם שניתן לנו דרך המוקדים שלנו לטיפול בצרכנים, מדיה חברתית וביקורות משתמשים. זה מאפשר לנו להעריך את איכות המוצרים שלנו ולבצע שינויים בפורמולות, במרכיבים או באריזה במידת הצורך כדי להבטיח שתהיה לכם שביעות רצון מקסימלית.