מדריך איפור לאייליינר נוזלי

איילינר נוזלי הוא הדרך המושלמת להשיג מראה חתולי עדין או מראה איילינר חתולי נועז. זה יכול להיראות מסובך ליישום, אבל עם הטיפים והטריקים האלה תוכלו לשלוט במראה איילינר חתולי קליל תוך זמן קצר.

 1. בחרי את האיילינר המתאים: איילינר נוזלי עם קצה מברשת

  קצה המברשת של אייליינר נוזלי דומה למברשת מכיוון שיש לו זיפים גמישים. הגמישות דורשת קצת תרגול, אבל היא מציעה את הדיוק הדרוש ליצירת קווים דקים כתער ועד לקוים נועזים וגרפיים.

  ®HYPER EASY
 2. בחרי את האיילינר שלך: איילינר נוזלי עם קצה טוש

  איילינר נוזלי עם קצה טוש קשיח יותר מקצה מברשת, ומשום כך הוא מושלם ליצירת קוים עבים יותר למראות נועזים.

  ®Eyestudio
 3. איך מתחילים?

  אם את מתכננת לשים צלליות, וודאh שאת מניחה את הצללית לפני האיילינר הנוזלי. זה יעזור לשמור את האיילינר במקום וימנע ממך את הצורך לכסות את האיילינר בצלליות.

  ®EYESTUDIO
 4. ציירי נקודות במרכז העפעף שלך

  הטכניקה זו הרבה יותר קלה מלנסות לצייר קו מושלם אחד ללא קווקווים. התחילי על ידי שימוש באייליינר הנוזלי כדי לצייר נקודה באמצע קו הריסים שלך, קרוב לעין. גודל הנקודה צריך להיות תואם לעובי האייליינר הרצוי.

  ®HYPER EASY
 5. ציירי נקודות בפינות

  ציירי נקודה קטנה בפינה הפנימית של העין במיקום בו תרצי שהאיילינר יתחיל, ובפינה החיצונית בדיוק בנקודה שתרצי להתחיל את הכנף. והוסיפי נקודה קטנה במיקום בו תרצי שהכנף תסתיים, בזווית כלפי מעלה והרחק מקו הריסים התחתונים.

  ®HYPER EASY
 6. חברי את הנקודות

  עכשיו אפשר לחבר את הנקודות. ציירי קו בין הנקודות, מלאי היכן שיש צורך בכך. השתמשי במקלון צמר גפן טבול במסיר איפור כדי לתקן טעויות וכדי לעזור לך ליצור כנף מחודדת. אל תפחדי לעשות טעויות - כמעט כל מאפר מקצועי משתמש בטריק עם מקלון צמר הגפן כדי ליצור קווים מדויקים ואחידים.

  ®HYPER EASY